قالیشویی در غرب تهران : بهترین راه برای پاک کردن لکه ها

قالیشویی در غرب تهران
4 راه برای پاک کردن جوهر از دیدگاه قالیشویی در غرب تهران
نوامبر 20, 2019
قالیشویی در تهران
قالیشویی در غرب تهران و پاک کردن لکه های شربت و آب میوه
دسامبر 3, 2019

قالیشویی در غرب تهران : بهترین راه برای پاک کردن لکه ها

قالیشویی

قالیشویی در غرب تهران به شما کمک می کند تا بدون آسیب رساندن به فرش یا قالی، لکه های جوهر، قهوه، غذا و غیره را بدون دردسر پاک کنید. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب 4 راه برای پاک کردن جوهر از دیدگاه قالیشویی در غرب تهران، به سایت مراجعه نمایید.

قالیشویی در غرب تهران و سریع ترین راه حل

قالیشویی در غرب تهران با سالها تجربه در زمینه ی شستن و تمیز کردن قالی و فرش از لکه ها، به شما کمک می کند تا از شر لکه های قهوه و چایی از روی فرش و قالی خود، خلاص شوید.

قالیشویی در غرب تهران

قهوه و چای

اگر قهوه یا چای بر قالی ریخته شده، نگران نباشید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا این لکه ها پاک شوند. اگر همان لحظه ی ریخته شدن قهوه و چای بر فرش، برای پاک شدن لکه ها اقدام کنید، اثرات آن به کلی از بین خواهد رفت. با دنبال کردن چند راهکار ساده، به راحتی می توانید قالی و فرش خود را دوباره مثل روز اول کنید:

  • ابتدا با یک حوله ی خشک و سفید محل لکه را خشک کنید. اگر مقدار ریخته شده زیاد است، مطمئن شوید لکه را حتی با تعویض حوله، پخش نکرده باشید.
  • ترکیب سرکه و آب را امتحان کرده و همان ابتدای کار از سفید کننده و مواد شوینده استفاده نکنید.
  • شوینده های جدید و از بین برنده ی لکه ها ممکن است به کمک شما بیایند اما دقت داشته باشید که این شوینده ها حاوی سفید کننده نبوده و مناسب فرش یا قالی شما هستند.
  • این شوینده ها را بر قالی و فرش های دستباف امتحان نکنید. ممکن است الیاف این گونه فرش ها دچار آسیب جدی شود و خسارت بسیاری را به شما وارد کند.

امیدواریم از مطلبی که قالیشویی در غرب تهران درباره ی از بین بردن لکه های قهوه یا چای برای شما نوشته، راضی بوده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =