بهترین روش پاک کردن فرش ها در قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی در غرب تهران
مهمترین نکات از دیدگاه قالیشویی در غرب تهران
دسامبر 14, 2019
قالیشویی در غرب
پاک کردن لکه های مختلف در قالیشویی در غرب تهران
دسامبر 23, 2019

بهترین روش پاک کردن فرش ها در قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی

در این مطلب می خواهیم برای شما از بهترین روش های پاک کردن فرش ها در قالیشویی در غرب تهران بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مهمترین نکات از دیدگاه قالیشویی در غرب تهران ، روی لینک کلیک کنید.

قالیشویی در غرب تهران : بهترین روش؟

معمولا بهترین روش برای پاک کردن فرش ها و شستشوی آنها استفاده از دستگاه بخارشوی است. با استفاده از این روش می توان 90% کثیفی ها و باکتری های فرش را از بین برد.

اگر می خواهید مطمئن شوید که فرش های خانه و محیطی که در آن استقرار دارید، در شرایط خوبی قرار دارند و بیشتر عمر خواهند کرد، چند نکته ی مهم را در نظر داشته باشید.

قالیشویی در غرب تهران

خدمات متفاوت قالیشویی

اگر می خواهید قالی های خود را به قالیشویی در غرب تهران ارسال کنید، موارد زیر را هم توجه داشته باشید:

  • بعضی از قالیشویی ها از آب گرم برای شستشوی قالی و فرش استفاده می کنند. بعضی از فرش ها با آب گرم مشکلی نداشته و راحت تمیز و شسته می شوند. اما بعضی فرش ها به دلیل داشتن تار و پود حساس یا دستباف بودن، ممکن است آب گرم را تحمل نکنند.
  • شامپو فرش و یا شوینده ها برای پاک کردن و شستن فرش ها در هر قالیشویی استفاده می شود. بعضی از این شوینده ها حاوی مواد شیمیایی قوی بوده که می تواند به بعضی از فرش ها آسیب برساند. لطفا پیش از ارسال فرش های خود، حتما اطلاع دهید که جنس فرش شما چیست.

بهترین روش برای شستن قالی و فرش چیست؟

هیچ روش ثابت و کلی برای شستن قالی و فرش وجود ندارد تا بتواند تمامی کثیفی ها و لکه ها را از بین ببرد. اما می توان با استفاده از راهکارهای متعدد برای تمیز نگه داشتن فرش، از سالم و تمیز ماندن فرش حتی پس از ارسال فرش ها به قالیشویی، مطمئن بود.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص بهترین روش شستن فرش در قالیشویی در غرب تهران برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دوازده =